Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizarea la primarie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizarea la primarie

Buna ziua,am depus actele pt punctul de lucru la ONRC si nu stiu daca pot sa ma duc acum la primarie pt autorizare sau dupa ce iese punctul de lucru.
Contractul cu firma de salubritate trebuie facut cu firma mea ,chiar daca imobilul inchiriat se afla intr-un bloc si exista ghena in spate?
trebuie sa astepti sa iasa actele de la onrc si dupa mergi la primarie cu certificatul constataor pe punctul de lucru ptr autorizatie.bafta!
multumesc