Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cum pot deveni coasigurat OPSNAJ ,soțul fiind ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cum pot deveni coasigurat OPSNAJ ,soțul fiind pensionar militar ...

Cum pot deveni coasigurat OPSNAJ ,soțul fiind pensionar militar
Sotul trebuie sa va declarare coasigurat la casa de sanatate.