Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua, daca sunt in Cic însă după doi ani voi ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua, daca sunt in Cic însă după doi ani voi reveni ...

Buna ziua, daca sunt in Cic însă după doi ani voi revenii in banca, pot fi și consilier local la primărie? Multumesc
Da, puteti fi și consilier local la primărie.