avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 514 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua, daca sunt in Cic însă după doi ani voi ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua, daca sunt in Cic însă după doi ani voi reveni ...

Buna ziua, daca sunt in Cic însă după doi ani voi revenii in banca, pot fi și consilier local la primărie? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:11, 16 Aprilie 2024
Da, puteti fi și consilier local la primărie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbarea locului de munca fără act adițional și fără fisa de delegare Sandu Maria Corina Sandu Maria Corina Bună ziua. Anul trecut, mai exact în data de 15 mai 2020 m-am întors din CIC. Menționez că lucrez la o Instituție Financiara Nebancara pe postul de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! daca un viceprimar are un vocabular jignitor la adresa ... Rulea Rulea Buna ziua! Daca un viceprimar are un vocabular jignitor la adresa cetateanului,,,Il injura,ameninta ca il bate ,foloseste cuvinte porcoase acesta poate fi ... (vezi toată discuția)
Cic catalina_vaduva@yahoo.com catalina_vaduva@yahoo.com Buna Ziua, Am doua intrebari: 1. Am auzit ca s-ar plati o suma de 600 de lei pentru bona mamicilor care se intorc la munca mai devreme de 2 ani. Este ... (vezi toată discuția)