Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Dacă am declarat pierduta în Monitorul Oficial ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Dacă am declarat pierduta în Monitorul Oficial diploma de bacalaureat ...

Dacă am declarat pierduta în Monitorul oficial diploma de bacalaureat și ulterior am găsit-o, ce pot face? Menționez ca nu am continuat cu restul ( declarație la notar,etc)

Folosiți-o liniștit. Doar dacă vă era eliberată alta ar fi fost nulă.