Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... În ce termen se prescriu facturile neachitate în 3 ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

În ce termen se prescriu facturile neachitate în 3 ani sau ...

În ce termen se prescriu facturile neachitate în 3 ani sau 5 ani?
3 ani de la scadenta