Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... tabel intretinere
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

tabel intretinere

poate cineva sa ma ajute sau sa ma indrume caut un tabel de repartizare a cheltuielilor pe luna multumesc
SE POATE TRIMITE UN EXEMPLAR CA AL DUMNEAVOASTRA DIN ASOCIATIE CU MULTA STIMA
Pentru @mulai67 si @ynocenta (care a solicitat pe mp. modelul listei) si pentru oricine doreste, gasiti modelul daca va uitati, consultati sectiune a cu documentatie asociatii:
www.avocatnet.ro/content/for...
Acolo o sa gasiti:
ORDIN nr. 1.969 privind aprobarea Reglementarilor contabile pentru persoanele juridice fara scop patrimonial. L apagina 19 gasiti formularul 14-6-28.
[ link extern ]
Sau cautati la adresa:
[ link extern ]

Liste de plata reale, concrete gasitai aici:
[ link extern ] /
Astazi am verificat si toate se acceseaza usor.
Adriantot, moderator