Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare femei 2014
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare femei 2014

Vasileioana,sunt nascuta pe 28 decembrie 1957 si lucrez din 1 august 1974.Cand pot iesi la pensie fara penalizare, anticipat.
Va multumesc foarte mult.
Conditii:
Varsta 55 de ani si 11 luni
Stagiu de 38 de ani si 11 luni,fara stagiul asimilat(cursuri universitere de zi,pensie de invaliditate).