Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale firma inchiriere masini
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

firma inchiriere masini

As dori sa-mi deschid o firma de inchirieri masini.Ce vechime pot avea masinile oferite spre inchiriere?
kappauser stii cate masini ni se fura anual de catre clienti? 4%
Este enorm. Si este la fel de normal sa se reflecte in preturi si servicii.
Dacă puteți sa îmi spuneti, Care masini ar fi cel mai putin probabil sa fie abuzate sau furate de către “clienții”?