Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ajutor incalzire
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ajutor incalzire

Buna ziua, sunt o mama singura cu un copil de 13 ani, si am un PFA din iunie 2011 cu sistem real. In afara de 42 lei indemnizatie de crestere copii cu ce venit pot sa numar lunar ?:(
platiti pentru ca sunteti obligat sa il intretineti.
sunteti 5 persoane trecute la intretinere, toate 5 beneficiati de caldura din calorifere, 5 persoane veti trece pe declaratia pe propria raspundere si toate veniturile din casa. daca nu, nu aveti decat sa suportati consecintele. ulterior, nicio instanta nu o sa va dea castig de cauza.