Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... nou nascut cand se adauga la intretinere
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

nou nascut cand se adauga la intretinere

buna ziua,
Ma poate ajuta cineva.. sa-mi spuna cand se adauga un nou membru de familie la intretinere la ascociatia de locatari, un nou nascut, bebe al meu are 1 luna si 1 saptamani, la ce varsta trebuie sa-l trecem la intretinere? multumesc mult
In legislatia asociatiilor de proprietari nu gasiti nicio specificatie referitoare la varsta persoanelor care trebuie luate in calcul.