Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Chitante neinregistrate
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Chitante neinregistrate

Buna ziua!
Rog sa-mi raspunda si mie cineva la o intrebare :
Daca apar in evidenta primariei de care apartin cu datorii la intretinere pentru care am prezentat dovada platilor si s-a constatat ca administratora a lucrat cu dublu chitantier, astfel incat pe cotoarele chitantierelor din gestiunea primariei, la numerele pe care le am eu pe chitante apare alt nume, de competenta cui este sa imi rezolve situatia?

Mentionez ca intre timp administratora a decedat.
:))))

Da stiu ca e o foarte proasta organizare si clar pe viitor voi plati direct la primarie sa evit astfel de intermedieri.
Insa acum abia astept raspunsul primariei, caci mi se pare total deplasat sa ma trimita la politie cand toata conjunctura asta tine de un angajat al lor pentr care ar trebui sa raspunda :)

Va multumesc tare mult pentru raspunsuri :).