Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Patrimoniul public al statului
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Patrimoniul public al statului

Sie cineva cum pot obtine Anexa nr.12 la H.G. nr. 1705/2006 - a fost publicata in Monitorul Oficial al României,
Partea I, nr. 1.020 bis/21.12.2006?
Pentru a sti cum se obtine aceaqsta anexa este imperios necesar sa stim sumar ce contine.
Hotărârea Guvernului nr.1705/2006 pentru aprobarea inventarului
centralizat al bunurilor din domeniul public al statului, publicată în Monitorul Oficial al
României Partea I nr.1020 din 21 decembrie 2006, Anexa 12 face parte din Anexele nr. 5-46 la H.G., publicate ulterior în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 1.020 bis în afara abonamentului...