avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 520 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Supliment combustibil solid
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Supliment combustibil solid

Buna ziua , daca unii beneficiari ai sumelor acordate pe suplimentul aferent combustibilor solizi, nu s-a prezentat sa-i ridice de la casierie si au fost restituiti, acesti beneficiari mai pot intra in posesia acestor sume ? Multumesc !

Alte discuții în legătură

Card bani de liceu gabrielamona gabrielamona Buna ziua! As dori un raspuns referitor la urmatoarea situatie: eu sunt incadrata ca secretar I (S) la liceu si, desi nu am functia de casier indeplinesc si ... (vezi toată discuția)
Restituire garantie gestiune euangajat euangajat Mi-am dat demisia de la o firma la care am avut calitatea de gestionar, in fiecare luna mi s-a oprit din salariu o suma care a fost depusa intr-un cont ... (vezi toată discuția)
Legea9/1998 si legea164/2014 . ordin de plata Mony2015 Mony2015 Buna seara . Am o intrebare , pot ridica banii dintr-o despagubire, fara ordinul de plata ,doar cu titlul de plata si buletinul?Sunt intr-o situatie ciudata . ... (vezi toată discuția)