Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Doresc colaborare cu un avocat pentru recuperare avans ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Doresc colaborare cu un avocat pentru recuperare avans magazie ...

Doresc colaborare cu un avocat pentru recuperare avans magazie

Buna seara,

Caut o doamna/un domn avocat cu un onorariu accesibil pentru a ma ajuta sa recuperez un avans pentru o magazie ( situatia de mai jos:
www.avocatnet.ro/forum/discu... ).

Colaborea poate fi la fata locului pentru orasul Brasov sau online cu plata prin transfer bancar.

Va multumesc si astept cu interes oferte d-voastra sau orice recomandare.

O seara buna!
Buna seara,

Puteti inainte o notificare, prin avocat, cu mentiunea ca, in cazul in care nu va este restituit avansul, va veti adresa instantei de judecata, solicitand penalitati de intarziere, cheltuieli de judecata, reprezentate de onorariul de avocat si taxa judiciara de timbru.