avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 562 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Doresc colaborare cu un avocat pentru recuperare avans ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Doresc colaborare cu un avocat pentru recuperare avans magazie ...

Doresc colaborare cu un avocat pentru recuperare avans magazie

Buna seara,

Caut o doamna/un domn avocat cu un onorariu accesibil pentru a ma ajuta sa recuperez un avans pentru o magazie ( situatia de mai jos:
www.avocatnet.ro/forum/discu... ).

Colaborea poate fi la fata locului pentru orasul Brasov sau online cu plata prin transfer bancar.

Va multumesc si astept cu interes oferte d-voastra sau orice recomandare.

O seara buna!
Cel mai recent răspuns: CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA" , Avocat 19:19, 12 Decembrie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna seara,

Puteti inainte o notificare, prin avocat, cu mentiunea ca, in cazul in care nu va este restituit avansul, va veti adresa instantei de judecata, solicitand penalitati de intarziere, cheltuieli de judecata, reprezentate de onorariul de avocat si taxa judiciara de timbru.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avans- rezervare promisiune cumparare apartament PetreaPetre PetreaPetre Buna ziua, Am facut un transfer bancar de 1000 euro in care am specificat ca este vorba de rezervare promisiune vanzare apartament. La notar vanzatorul a avut ... (vezi toată discuția)
Recuperare creanța mari18ro mari18ro Buna seara! Am făcut un contract de prestări servicii cu un constructor pe persoana fizica. In contract am declarat 25.000 lei totalul construcției la ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa de poluare BiancaIubi BiancaIubi Pot sa recuperex taxa de poluare platita in noiembrie 2010? Daca da, care sunt pasii care trebuie urmati? Va multumesc (vezi toată discuția)