avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 449 soluții astăzi
Forum Activitate mihaeladaroiu

Activitate mihaeladaroiu

Răspuns la discuția admitere sng 2010
bogdana80 a scris:

Adica o sa fie sinteza?Sau ca examenul din februarie?La asta ma refeream.Sinteza meaning for me,3 subiecte stufoase,sa scrii 5 pagini la ele,ceea ce pe mine acum nu m-ar avantaja.:">

Pai de ce sa scrii 5 pagini?Scrii exact ce e in cod si legi la organizare! Ce, dezvolti subiectele?!!!:)
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Buna!
Da un copy si un paste si da-ne si noua, te rugam!=D>
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Hmmmm...:training: Cei ce intra noi /vechi (dar neoperativi) pe forum cititi paginile anterioare, nu mai dati alarme false ca suntem si asa destul de stresati cu familia, copii, invatat, caldura....:angry: Documentati-va si pe urma vorbiti!!!
Examenul se tine clar in noiembrie (vom afla data curand ).
Tematica e aceeasi!:rtfm:
Codurile sunt cele vechi!:love2:

Si spor la invatat!:coffee:
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Monster a scris:

Poate cineva sa-mi spuna cand va avea loc examenul de admitere?
Si daca este vorba de luna septembrie, atunci de ce nu s-a dat anuntul?
Sa inteleg ca anul asta admiterea se va sustine in octombrie? (avand in vedere termenul de doua luni de la publicitate pana la examen#-o)
Multumesc anticipat!

Citeste paginile din urma unde s-a mai discutat problema! Sau intra pe gefieri.ro
Răspuns la discuția admitere sng 2010
vad ca v-ati pus pe invatat , nu gluma
Cesioneaza-ti partile sociale repede!...;)
Cat mai este indemnizatia pentru copil? S-a redus ceva? La cea minima ma refer!!!:O
Discuție CREDIT BANCI
Stie cineva daca la rambursari anticipate de credit se mai ia comision de rambursare???
Răspuns la discuția admitere sng 2010
floare de gheata a scris:

Buna tuturor ! Si eu ma alatur voua pentru in toamna (;)daca ma primiti bine-nteles).
Sa speram ca se vor scoate destule locuri la SNG si in noiembrie!
Spor la invatat!:coffee:

Bine ai venit printre noi!!!:) Spor la invatat !
Răspuns la discuția admitere sng 2010
lacramioara_25ani a scris:

Hellow! Si eu ma alatur voua , in incercarea disperata de a intra in sistem :). Am de asemenea o intrebare la voi, subiectele din anii trecuti stiti de unde asi putea sa le iau ? Sau daca are cineva sa mi le dea si mie? :innocent: Va multumesc anticipat :)

Citeste paginile din urma ale forumului! Iti vor fi de folos , crede-ma!!!:);)