avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 241 soluții astăzi
Forum Activitate danik

Activitate danik

Discuție pdf
ce program trebuie sa am sau ce trebuie sa fac ca sa pot descarca fisierele de tip pdf, pentru ca nu pot accesa grilele si alte fisiere pgf de pe situl inm
please:sorry:
imi doresc prea mult ca sa nu fie asa
:((
cu riscul de a fi indiscreta..vei participa la ex. de admitere inm 2010.. pentru motivul ca te-as intreba anumite lucruri...
ai cumva subiectele de la examenul de admitere la barou, eu nu pot sa le descarc
ms
bine macar ca te-am facut sa zambesti nu-i asa:))
cat de accesibile sunt testele? sunt cu admis respins sau pe baza de note? se face o medie aritmetica cu nota de la testele grila? la ce interval de timp se dau dupa ce ai obtinut nota la testele grila? multumesc mult
Răspuns la discuția inm
multumesc pentru raspuns si pentru incurajari
intrebarile le-am formulat deoarece nu am gasit un raspuns potrivit n-am avut alta intentie
Răspuns la discuția examen barou
multumesc pentru raspuns Beth
ma refeream mai concret la faptul ca acum nu se mai da la nivel local ci national
Discuție admitere barou
cu riscul de a fi depasita de situatie, care sunt marile schimbari in privinta examenul de admitere la barou ? am inteles ca se da la nivel national........
multumesc mult
Răspuns la discuția inm
credeti ca este suficient?
sa ma bazez pe acest lucru? am o colega care a picat anul trecut la psihologic, parea sanatoasa...cred eu, iar in februarie a intrat. NU o cunosc ca sa-i cer informatii despre cum sta treaba de aceea intreb si eu in lipsa de ocupatie intelectuala in momentul de fata
ms pentru raspuns