avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 113 soluții astăzi
Forum Activitate Vlad Arabela

Activitate Vlad Arabela

Răspuns la discuția demisie
am inteles ma scuzati
Răspuns la discuția demisie
iar in cazul meu eu ce pot sa fac in continuare?
Răspuns la discuția demisie
iar pe mine ma anuntasera pe data de 13-04-2010 iar de decizie apare ca deja a fost aprobata de ITM si nu este semnatura mea pe decizie
Răspuns la discuția demisie
data cu litera "b"ali 55 cu acordul ambelor parti si este si inregistrat la ITM pe data de 14 aprilie
Răspuns la discuția demisie
am inteles ce vreti sa spuneti dar....mi sa incheiat contractul de munca cu litera b
.contractul meu de munca este inchis cu data de 1-04-2010 si mie mi sa spus pe data de 13-04-2010 sa nu mai vin la servici decit in cele 15 zile de preavis.preavisul de cind se calculeaza decind mau anutntat sau de cind mi sa incheiat cartea de munca
Răspuns la discuția demisie
cum este posibil sa mi se inchida cartea de munca far a sa mi se spuna .au falsificat semnatura mea.....
Răspuns la discuția demisie
asta incerc sa fac pt ca mi sa promis ca imi vor da bani .dar de semnat eu nu am semnat absolut nimic nici macar demisia sau decizia care au luato de la itm cind mi sa inchis contractul de munca fara sa mi se spuna.
Discuție demisie
buna ziua am o problema mai delicata pe data de 13 aprilie 2010am fost sunata de patroana si mi-a spus ca nu ma mai poate sa ma tina ca nu are bani sa ma plateasca si o sa fie nevioita sa ma de afara.am inteles ......la citeva zile aflu ca cartea mea de munca a afost inchisa de catre ea ...fara ca eu sa stiu ...am vazut din gresala prin birou decizia mea ....eu nu mi-am dat nici o demisie nu am semnat nimic cum este posibib sa imi inchida cartea de munca fara sa imi spuna .......si ce-a mai tare faza am si salariul ne luat de 3 luni de zile .....ce pot sa fac......::rtfm: