avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 384 soluții astăzi
Forum Activitate burnei bebe

Activitate burnei bebe

cat timp il poate tine la beci pe sotul meu fara sa aiba rechizitoriul incheiat?este deja la al patrulea mandat de arestare preventiva si nu stim nimic ce se va intampla nu ne lamureste nimeni cu nimic
va rog mult vreau si un model de plangere dosarul a fost la pucioasa si cand am fost sa intreb ce s-a mai intamplat m-au trimis la politia targoviste si acolo nu ajunsese nici nu stiu unde sa fac plangerea si cererea catre,care comandant al carei politii pucioasa sau targoviste
a plecat dupa o saptamana pierdea locul de munca si auzisem ca acei indivizi toti nau declarat ca sotul meu i-a dat cu toporul in cap acelui baiat necunoscandul pe adevaratul vinovat,si nu a fost nimic premeditat si sotul meu stia ca aia vor bani de la noi pt ca tiganii stiau ca avem osituatie mai bunicica
nu s-a emis mandat de arestare in lipsa dupa 3saptamani cand s-a intors acasa l-au arestat dar nu a fost nimic premeditat ei au vrut sa declare ca sotul meu l-a lovit pe acel individ pt ca pe adevaratul individ nu- cunosc ei,si sotul meu datorita violentei tiganilor a fugit lasand masina acolo si tiganii au distrus-o complet nu mai e buna decat la fiare
prima data indivizii aia au venit la mine la poarta cu scandal si vecinii i-au oprit sa nu intre peste mine si la 2min a aparut si sotul meu si s-a batut cu unul dintre ei dupa care acestia s-au retras si au plecat la 20minute dupa aceea sotul meu a plecat cu masina si tiganii l-au asteptat cu o caruta plina cu bolovani cu bate topoare si i-au barat drumul in acel incident a fost lovit acel baiat si l-au acuzat pe sotul meu ca l-a lovit deoarece nu l-a cunoscut pe adevaratul vinovat nefiind din aceeasi comuna
si aplecat la o saptamana in anglia sotul meu pierdea locul de munca si toti au dat declaratie impotriva sotului meu ca ei au vazut cand sotul meu l-a lovit cu toporul in cap pe acel baiat
acum un an in urma unui scandal intre sotul meu si un grup din alta comuna masina mea a fost distrusa total am fc plangere pt distrugere am stiut cine a distrus masina am declarat tot despre acest lucru si pana acum nu au fc nimic poltia cum se plateste o astfel de fapta la noi in romania?
faptele s-au petrecut pe strada dupa ce au venit peste familia mea si sotul meu dupa ce s-a batut cu unul dintre ei fapt ce l-a si declarat a fost asteptat cu o carut plina cu pietre cu bate topoare furci inarmati vreo 30insi si la vreo 500m de locuinta noastra s-au pus in fata masionii noastre si n-a mai putut circula atunci s-a intamplat incidentul pe la 20.30 in care a fost lovit baiatul acela la cap cu un corp tare si a fostsotul meu acuzat deoarece cel care l-a lovit nu e de la noi din comuna si ceilalti din tabara adversa nu- cunosc,si au dat vina pe sotul meu ce trebuie sa fc in felul acesta va fii sotul meu acuzat.
da chiar am strans probe pt sotul meu si martori si chiar am vazut declaratiile celor care l-au acuzat pe sotul meu nu au nici o concordanta intre ele o singura persoana a dat cate 4declaratii in decursul unei luni si nici una nu e la fel cu alta se contrazic singuri intre ei e posibil asa ceva sa fioe la noi in romania?sotul meu a spus tot ce a gresit el a sous pe adevaratul vinovat cre a dat cu toporul si politia inca nu a fc nimic procurorul il tine in continuare arestat la beci ca de ce a parasit tara dupa scandal?dar sa-l acuze ca a prasit tara nu pt ce nu a svarsit el.
nu am incercat sa imi fc dreptate singur de fapt eu sunt sotia lui el este arestat acum are si avocat dar procurorul care se ocupa de caz inca nu a fost incheiat si il tine la arest la beci de 3lunii in acest incident nu sotul meu l-a lovit pe baiatul acela,alt baiat l-a lovit sotul meu a declarat cine este vinovatul dar inca nu l-au retinut pe acel individ e normal asa ceva?deoarece procurorul invoca mereu ca de ce a parasit tara dupa scandal?dar sa-l acuze ca a parasit tara sau pt ce a gresit sotul meu nu pt tentativa de omor calificat,pt ca baiatul lovit nu are absolut nimic in momentul de fata,ajutati-ma va rog.
in urma cu un an am avut o cearta cu un grup de tigani care s-au napustit asupra masinii mele cu bate si bolovani la care eu nu i-am bagat in seama dar au continuat cearta fiind beti ducandu-se la sotia mea acasa si incercand sa intre abuziv in curte,ca sa-mi apar familia am venit cu un grup de prieteni si in timpul scandalului a fost lovit un baiat in cap si rudele lui m-au acuzat pe mine ca nu il cunosteau pe cel care l-a lovit apoi eu am plecat din tara si politia a fc dosarul cum au vrut ei acum sunt arestat la bveci pt tentativa si nevinovat va multumesc