avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 538 soluții astăzi
Forum Activitate bugiualina

Activitate bugiualina

Răspuns la discuția alcool la volan
LEGEA O FAC EI DUPA BUNUL PLAC EU ASTEPT DE 8 LUNI AM PLATIT SI RECALCULARE DAR AM SUNAT LA INML MINA MINOVICI SI AU ZIS CA DURE AZA 3 LUNI ACUM ASTEPTAM .CE ALCOLEMIE AI AVUT?
si noi suntem intr o situatie similara si avem in comun alcool batal vina dar asta este cine nu a trecut prin probleme de asa natura nu inteleg cind intra pe forum zic dai dracu de betivi asa le trebuie dar sa se uite si ei in oglinda sa nu zica niciodata HOP viata ofera tot timpul surprize la fiecare ,noi asteptam de 7 luni o citatie ceva un semn am platit recalcularea de 510 lei si nimic frate nu stim ce sa credem si permisul fiind ffff necesar ,tu ai platit recalcularea?
esti sigur ca ai avut atita in etilotest? daca este asa nu trebuia sa ai mai mult 0,75 este enorm de mult si tu nu trebuia sa mergi la singe sub nici o forma dar tu probabilai vrut sa fi cooperant dar vedem si noi daca suntem cooperanti citeodata cadem prost am mai citit pe alte forumuri uni care au avut peste 2,25 si la recalculareau iesit sub 0,80 acu nu stie ce sa mai zic suntem la mina lor dar euti zic a ai bafta .
Răspuns la discuția dosar penal pentru alcool
el a fost obligat sa plateasca recalcularea deoarece acel agent de circulatie a zis ca nu baga dosarul in instanta fara cvhitanta de recalculare stiu omul mai greseste cred ca nu este om fara sa nu greseasca poate si in trafic se intimpla, nu a gresit nu are antencedentein afara de acesta va multumesc pentru raspunsuri.
Răspuns la discuția dosar penal pentru alcool
ca degeaba trece timpul , si esti vinovat platesti frate dar nici asa bataie de joc numai in rominia se intimpla asa ceva legile lui peste
Răspuns la discuția dosar penal pentru alcool
dosar penal pentru alcool daca tot ne mai pun astia sa platim recalcularea si nu este in favoarea noastra de ce naiba mai stam ani cind pot baga dosarul in instanta si se hotaraste ce se hotaraste si face naiba iar scoala si dam iar de permis ca asteptam ca fraieri
si nu stie nimenea cit dureaza recalcularea la inml mina minovici?
ba da domnu gabi am fost obligati sa platim recalcularea dar am cerut o informatie nu sfatul la alcolul sotului
in data de 14 08 2010 sotul meu a fost prins la volan cu o alcoolemie de 0,59 in etilotest la singe 1,10 prima proba 1,25 a doua proba ,pe data de 03 01 2011 a platit recalculare la inml ma poate ajuta cineva cu un raspuns?ce sanse sunt ca rezultatele sa vina sub 0,80 si cit dureaza aceasta recalculare?