avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 718 soluții astăzi
Forum Activitate noumembru

Activitate noumembru

buna dimineata,
am si eu o intrebare: in cazul unui bloc pe care s-a efectuat mansardare (iar in podul mansardelor au acces doar locuitorii acestora), mai intervine conceptul de raspundere comuna in cazul degradarii acoperisului? sau fiecare proprietar de mansarda este unic responsabil de intretinerea acoperisului aferent locuintei sale? sau, indiferent unde s-a produs deteriorarea proprietarii mansardelor trebuie sa contribuie in mod comun la reparatiile necesare?
va multumesc
noumembru a scris:

noumembru a scris:

buna ziua, sunt noua pe forum si nu am reusit sa ma lamuresc din discutiile anterioare: care sunt contributiile datorate de ANGAJATOR in cazul unui pensionar angajat cu conventie civila?
va multumesc,#-o


nu poate nimeni sa ma lamureasca?!
va multumesc din nou!
noumembru a scris:

buna ziua, sunt noua pe forum si nu am reusit sa ma lamuresc din discutiile anterioare: care sunt contributiile datorate de ANGAJATOR in cazul unui pensionar angajat cu conventie civila?
va multumesc,#-o
buna ziua, sunt noua pe forum si nu am reusit sa ma lamuresc din discutiile anterioare: care sunt contributiile datorate de ANGAJATOR in cazul unui pensionar angajat cu conventie civila?
va multumesc,#-o