avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 205 soluții astăzi
Forum Activitate Perca Gheorghita

Activitate Perca Gheorghita

mama avut bunurile inainte dease casatori ea si lea facut singuraface pa 4 septembrie 2ani de cind amurit iar eu am cerut un avocat din oficiu.iar inlegatura cu includerea in fisad ec ontract pentru incredintare osapun un avocat iar mama copilului are niste bani la banca [editat] braila suma de 7000.de roni din 2008 sinuatrecut panimenia as vreasa va intreb cum pot fitrecuti pa numele ei care sint pasi pa caret rebuie urmati iar locuinta este delastat locuinta sociala cu ckirie
intrebareaeste ca el nu a contribuit cu nimica mama mea avut inainte de se casatori cu el dare l profita canu mai am pe nimenia decit pe copilulu meu o fetita mica de 6 anisori dar acum vreausa vaintreb cum pot faceca eu sa primesc pensia alimentara ca noi nu sintem casatriti ci in concubinaj iar ea este plecata de 4ami dim tara si vreau sa fac si integrarea mea in contrctul de inckiriere pa fatamea o ckeama [editat] iar eu contribui peste tot la toate ckeltielile care sint de akitat catre radinita ,luna deluna la bloc ckiria la stat lumina la dansuri pregatirea pentru coala unde se vaduce dela toamna cetrebuie safac eu am crescuto deo zi
vreau sa gindeasaca bine la greseala pacareafacuto el fata de mama mea eu vreau dreptul meu nu vreau alceva ca am si eu o fetita mica sami dea dreptul meu niu vreau nimica cei 25 ls suta
vreau sa misefaca dreptate dnr dosar [editat] acolo veti vedea tot cescrie in dosarsi vvaveti daseama
nu mama nu a fost girant la el nu afacut inprumutlsingur
ma numesc perca gheorghita is mam nascut in braila in ziua de 21.11.1968 inbraila si la care pa mama mea o ckema perca mariana dupa care am crescut la casa decopi din braila cind eu am facut armata am facut stagiulmilitar iar dupa 1 an am fost clasat acasa inanul 1989 luna martie pe motive de sanatate dupa care am inceput sa lucrez dar dupa citva timp mama sa casatorit cu o persoana care saucasatorit legimtim in timpul casatorie nu au rezultat niciun copil adica numai eu intimpul casatoriei fostul sot care nui tatal meu afacut un inprumut la duoa banci credit de nevoi personale.si au cumparat o masina acum 11 ani iar acuma el vrea tot iar eu nimica adica sa i preiaueu toate datoriile dar nu ima convenit si am bagat dosarul la instanta anul trecut in 2010/martie este normal cae le sa declare caeu nu sint coplilul mamei mele la starea civila casa primeasca peste tot toate drepturile ckiar daca a parasit eu am ertato caera mama si normal sa nu judeci intrebarea mea este ca el vreasa vinda masina si eu sa nu primesc nimica ca dupac e va akita bancile si daca ramnine im vadaeu X-(cred canueste normal