avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 601 soluții astăzi
Forum Activitate floryyy20042003

Activitate floryyy20042003

Răspuns la discuția REVENIRE DIN CCC
deci e la alegerea cui pana la urma??? cine hotaraste daca eu mai primesc acest spor???...
va multumescmult si insanatosire grabnica
Răspuns la discuția REVENIRE DIN CCC
am inteles partea cu salarizarea ...........va multumesc
insa mai am o nelamurire!!!!
concediul de crestere copil se mai considera vechime???
pot beneficia de cei 15% spor de stabilitate???
pe 10.02.2012 fac 10 ani de munca in aceeasi unitate fara intrerupere (doar cei 2 ani de CCC 2010-2012)
Răspuns la discuția REVENIRE DIN CCC
nu sunt totusi lamurita !!! mai puteti sa imi dati cateva explicatii in legatura cu salarizarea??????????? ....va multumesc
Răspuns la discuția REVENIRE DIN CCC
adica voi avea salariul de baza cel din anul 2010 fara diminuarea de 25 %???????
Buna ziua
Incepand cu 02.02. 2012 se termina cei 2 ani de CCC intrebarea mea ar fii urmatoarea: Primul salariu pe care il voi primi cum se va calcula??? eu am intrat in co inainte de taierile cu 25%!!!!!!!!! Mentionez k lucrez in invatamant!!! Ma poate lamuri si pe mine cineva???..va multumesc
Răspuns la discuția Schimbarea treptei de salarizare
referitor la treapta de salarizare am si eu o nelamurire si anume: Pot trece la o alta treapta de salarizare daca am venit din CCM (2 ani) - avand vechime mai mult de 3 ani
Mentionez ca lucrez in invatamant (personal auxiliar). Va multumesc.

Răspuns la discuția Neacordarea primei de nastere
buna si mie mi s-a intamplat acelasi lucru numai ca la noi la unitate nu a venit nici o hartie sa nu se dea aceasta prima ...eu am nascut pe 01.02.2010 si nu am vazut nici un leu pe motiv ca primaria nu are bani...azi fac o reclamatie la ITM si am vb si cu un avocat ..astept raspuns..tu in ce sector esti?
multumesc mult pentru amabilitate si rapunsuri sper sa rezolv ceva...o zi excelenta
deci sa inteleg ca nu mai am nici o sansa sa primesc acea prima de nastrea acum????????? :((
va multumesc mult pentru rapunsuri ......voi face o reclamatie la ITM chiar maine si voi consulta si un avocat....din cate stiu eu dupa 3 ani nu se mai poate face nimic...voi incerca totusi