avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Activitate cristy_love88

Activitate cristy_love88

Discuție Cos de fum
Buna ziua, stau la casa si am si eu o problema cu un vecin care sa mutat langa mine cu ridicarea unei case acum 6 ani, mentionez casa in care stau eu e casa batraneasca construita de ffoarte mult timp de bunici mei cand erau tineri. De cand sau mutat am probleme cu ei inlegatura cu fumul care iese din cos cand fac focul ca se duce mereu la ei si zice ca le intra in casa ca ei au constructia mai inalta ca a mea si ne obliga sa inaltam cosul peste casa ei asta insemnand undeva la 6m ca sa fie peste. exsita vreo lege care sa ma oblige sa fac lucrul asta tzinand cont ca ei neau gasit aici? va rog as dory o rezolvare daca se poate la problema asta ca nu e zi in care sa nu avem scandal cu ei
Discuție taxa auto
Sall,
am inmatriculat in 2010 un autoturism si as dori sa stiu daca ma incadrez la reducerea de 25%,si unde trebuie sa depun cererea pentru returnarea celor 25% ?
Răspuns la discuția spalatorie auto.
Va multumesc frumos Danacj (Daniela)
pentru trafic de tzigari da potzi fy condamnat,dar patronu stia ca u transportzi tigari?daca el stia si el te si punea sa le transporti atunci nu are ce face doar te sperie ca sa scoata bani dupa tine dar ar fy bine sa ai si martori cu care sa justifici in caz de ceva ca el itzi impunea sa transporti tzigari...etcai inteles ce vreau sa zic
Răspuns la discuția spalatorie auto.
da,in mediul rural o deschid
Răspuns la discuția spalatorie auto.
ma ajuta si pe mine cineva,sami spuna sigur si concret ce pasi trebuie urmati pentru obtinerea Fondurilor Europene.
Răspuns la discuția spalatorie auto.
firma vreau sa o deschid P.F
Sall,vreau sa-mi deschid o spalatorie auto. As dori sa stiu daca pot obtine FONDURI EUROPENE, pentru demararea afacerii. In cazul in care obtin aceste fonduri, cui trebuie sa ma adresez pentru obtinerea fondurilor.Va multumesc