avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Activitate getaiuliana

Activitate getaiuliana

nu au scris nimic grav,doar nemultumiri si acuzatii la adresa unor superiori,si plangeri despre conditiile de munca
multumesc pentru raspuns
daca o persoana lasa un comentariu la o stire de pe un site al unei publicatii online declarandu-se anonim,poate cineva sa-i afle identitatea? Va itreb deoarece s-au facut mai multe comentarii despre aceasta stire iar acum umbla vorba prin targ ca au fost depistati cei care au comentat
daca o persoana lasa un comentariu la o stire de pe un site al unei publicatii online declarandu-se anonim,poate cineva sa-i afle identitatea? Va intreb deoarece s-au facut mai multe comentarii despre aceasta stire iar acum umbla vorba prin targ ca au fost depistati cei care au comentat
Buna ziua.
Va rog sa imi raspundeti si mie la o intrebare.Asociaria de locatari a hotarat sa ne puna sa platim si noi , cei care suntem debransati de la caldura si apa calda(avem centrale termice), sa platim 20% (asta fiind procentul hotarat de majoritate, noi cei cu centrale fiind 4 apartamente din 19) caldura care se consuma pe casa scarii ,subsol si uscatorii.Mentionez ca pe casa scarii nu exista calorifer deci nici caldura, uscatoriile sunt folosite ca depozite de unii vecini care le au incuiate, IAR PRIN APARTAMENTUL MEU SITUAT LA ETAJUL 4 NU TRECE DECAT 20 CM.(care e acoperita cu rigips) TEAVA DEOARECE RESTUL A FOST TAIATA FIIND CAPAT DE COLOANA.Din acest motiv consider ca este un abuz sa ma oblige sa platesc un procent asa de mare pentru niste servicii de care nu dispun din anul 2003.Va rog sa-mi spuneti ce pot sa fac
multumesc