avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 613 soluții astăzi
Forum Activitate alexxionut

Activitate alexxionut

Răspuns la discuția Vecin scandalagiu
credeti ca daca nu i-a facut nimica cand a dat in politie cand a speriat copilul de vro 7 anii al altor vecini plus alte antecedenta pe la magazine ii vor face acum ca am facut eu sesizare? ma gandeam sa-l vilmez plus inca 2-3 vecini martori si sa-l dau in judecata cauzele fiind disturbarea linisti publice foarte des , agresiune verbala , amenintarii .
Mai avem o plangere ca a aruncat cu bolovani de pamanat in bunicamea plus jignirii , a venit politia a dat declaratie bunicamea plus un martor si i-a dat doar o amenda.
Buna ziua, veciul meu cand bea face scandal problema este ca tot face de vro 12 ani maicamea si ceilalti vecini au tot chemat politia si defiecare data i-au doar doar amenda, odata a dat intr-un politai i-a amenintat copilul altui vecin.
Ieri seara aceeasi poveste in dimineata asta la ora 6 iar urlete ,injuraturii, amenintarii de data asta avand probleme cu familia mea, a iesit maicamea la poarta am iesit si eu ne-am certat am vrut sa-l iau la bataie ca a injurat-o pe mamicamea si a continuat vro ora plus politia care iar i-a dat doar amenda plus ca si-a batut joc si de politie zicandui politistului sa nu fie vagabont si ca cheama el poltia ca a fost abuzat de dansi .
Ce sa ma fac ? a luat bataie de la toti vecini politie , jandarmi , a stat la pat o luna cu mebre rupte maxilar spart tot nu se potoleste si nu este vrun prapadit , o idee va rog .