avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 275 soluții astăzi
Forum Activitate dino12345

Activitate dino12345

buna ziua doresc sa stiu daca se poate ca actualul meu sot sa infieze copiii mei din prima casatorie , si care sunt conditiile si costurile?

va multumesc
Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
restaurant
Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
icoana
Răspuns la discuția Hai sa jucam fazan :)
unanim
eu nu am intele mii scuze pentru intrebarile pe care leam pus dar nefiind in domeniu nu am stiut am inteles in mare la discutia despre titlu de propietate daca as avea de castigat in proces si cat ar dura aceastea multumesc
va multumesc
am facut sucesiunea pentru ambi parinti cum ar fi mai bine sa inaintez personal actele catre tribunal avind procura judiciara de la toti frati sau sa angajej un avocat si cat mar costa avocatul.cat costa numai depunerea actelor
daca pe certificatul de mostenitor suntem 4 persoane, de ce cei de la oficiul reg comertului imi cer fise fiscale si de la ceilalti ?
intreprinderea este doar a mea . ce lagatura au ei cu asta?
unul din frati este departe ,cum sa mearga el la admin financiara?
ce pot face?
ca acte am cerere declaratie dovada rezervar ecopie buletin si la mostenitor fisa fiscala oficil comertului imi cere si contract de comodat si fise fiscala pentru fiecare
in afara de certificat de mostenitor cele de scoala fisa fiscala copii dupa buletin si ale mostenitorilor .daca contractul de comodat se face la notar sau se semneaza de ceilanti mostenitori si daca imi trebuie si fise fiscale la fiecare pentru a infiinta ii
am certificat de mostenitor fisa fiscala copi bi dupa mostenitori contract de comodat semnat de mostenitori daca mai imi trebuie si fise fiscale de la ei pentru ca ad fiscala nu imi da trebuie sai duc pe toti la notar sau sa folosesc procura judiciara care se ocupa numai cu formele de propietate ale spatiului fiecare detine 25% nu inteleg de ce sa aduc fise fiscale de la fiecare daca o am eu si daca contractul de comodat trebuie sa l fac la notar deci am toate actele pentru infiintare fara fise fiscale de la mostenitori