avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 654 soluții astăzi
Forum Activitate Loremanu

Activitate Loremanu

Buna as dori un sfat urgent.sora mea a stat la soacra iei inpreuna cu iubitul ei timp de aproape un an in care a ramas gravida intre timp tatal copilului a intrat in inchisoare cu acuze grave de violenta tilharie etc. Mama lui a incercat din rasputeri Sa Nu se nasca copilul a obbligato sa faca avort dupa care a dato afara din casa si la intors pe tatal copilului inpotriva ei. Ea a tinut legatura cu el mergind la vizita tot timpul iar cind a nascut nu a vrut sa mai stie de ea nimic. Fata e trecuta pe numele ei acum ca a iesit de Ceva timp a amenintato de multe ori si a facut scandal in Fata copilului a dato afara din apartamentul unde sta ea si ia furat actule fetei si certificatul ei de nastere . Cu ajutorul unui prieten a schimbat certificatul de nastere al fetei punind numele lui ca tata farà ca ea sa stie Ceva a facut totul pe ascuns acum a dato in judecata pentru ca vrea Fata si vrea sa o distruga pe ea politia nu a facut nimic pentru ca ii trebuia martori pentru a depune denuntie. Eu si barbatul meu o ajutam financiar pentru ca copilul are doar 1 an si si are nevoie de mama pe tata il vede ca pe un strain ca nu a stat linga ea si nu a stiut sa FIE tata. Va multumesc daca cineva imi da un sfat cum as putea ajutao