avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Activitate DanielaBeres

Activitate DanielaBeres

Răspuns la discuția Eu minora, el major 40 de ani
de ce sal aresteze daca a fost de buna voie de la 16 ani poti nu?oricum eu acasa nu as mai vreau sa stau acasa pentru ca mam saturat de certuri si amenintari +ca noi ne si iiubim si nu vrem sa renuntam....
da am inteles ce ati zis ca dau dreptate da el in continuare imi jura ca nu ma va lasa ca el lupta chiar daca ai mei or facut scandal si lau amenintat ca el altfel ar fi renuntat demult..since eu nu stiu ce drepturi am eu 2 saptamni am stat in casa nu mor lasat sa ies si nici acum nu ma lasa decat insotita si totusi fac peste 3 luni 18 ani
Buna am 17 ani peste 3 fac 18 am o relatie de 8 luni cu un barbat de 40 de ani parintii mei nu sunt deacord or facut scandal maicmea o yzs ca se omoara daca o sa mai fiu cu el,el o venit acasa la ai mei si o zis ca ma iubeste si ca vrea sa fie cu mine ca chiar neam gandit foarte serios stim diferenta da nema indragostit prea tare unu de altu si ai mei lau amenitat la fel si pe mine o zis ca daca ma mai vad cu el ma vor bate ma vor tunde cheala si eu nu vreau sa renunt daca as zice la politie ca vreau sa ma mut la el si el accepta chair daca ai mei nu sunt deacord sar putea_?