avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 328 soluții astăzi
Forum Activitate petrovantea12

Activitate petrovantea12

Răspuns la discuția Ajutor incalzire
daca aveti asigurarea facuta o puteti trece daca nu ...in lege nu specifica nimic de asigurare
Buna ziua!
pentru depunerea documentelor de incalzire,taloanele de pensie si adev de venit se depun cele din luna septembrie?
Multumesc!
Răspuns la discuția Credit negarantat
,,ar fi bine sa va angajati curand pt a putea plati,,-acesta era nemultumirea din raspuns;daca totul ar fi asa simplu cu locurile de munca ne-am plati si datoriile....
multumesc pentru ultimul raspuns!


Răspuns la discuția Credit negarantat
frumos raspuns!
Răspuns la discuția Credit negarantat
Creditul este vechi de cca 5 ani, perioada de rambursare este 10 ani,sunt la jumatate de plata in incapacitate de plata sunt de 3 luni,posed doar bun imobil.Nu am depozite bancare.
Ce se poate face? momentan nu am primit nicio executare este prematur pbabil ptr a vbi despre asta.Este un credit negarantat.
Răspuns la discuția Credit negarantat
promisiuni pt un loc de munca,cum se poate rezolva pblema bancara?
-daca nu mai platim?
Răspuns la discuția Credit negarantat
nu doar promisiuni......
ce se poate face va rog?
Răspuns la discuția Credit negarantat
ok,dar daca nu mai am posibilitate de plata(fiind fara niciun venit),ce se poate intampla?
-dupa cate luni incepe executatea silita?
-la banca nu am gasit intelegere?
Buna,
as dori o lamurire ref la un credit bancar:
-ce inseamna credit negarantat?
Multumesc!
Buna,din motive financiare nu s-a putut plati impozitul pe teren/locuinta ptr anul in curs.
Daca am facut ctr de vanzare cumparare ca dupa moartea mea noul cumparator sa beneficieze de locuinta,este de datoria lui sa plateasca impozitul acum?-
-daca datoria ramane va fi achitata de catre acestia?
Multumesc!
!