avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 803 soluții astăzi
Forum Activitate iulica03

Activitate iulica03

forte greu de crezut dr asa ceva se ptr in timis

buna seara inainte de asta mam certat cu un preten care imi datora niste bani mea zis sa merg la el acasa sami dea bani eram cu bicicleta rugand pe tatal meu sa mearga cu mine cu masina ca imi era teama sa merg singur de oare ce sunt niste omeni foarte periculos ajungnd i-n strada acesta o esit cu toata familia s-i au inceput sa ne loveasca bine intales ca neam aparat si noi cum am putut !dupa care a sosit politia la fata locului chemata de ei eu eram retinut in strada tinut de gat politistul spundui sami dea drumul ca de aici ma aranjaza el spundumi sa mergem acasa eu cu tatal meu dupa apr 30 minute eram i-n fata birtului stateam cu cineva de vorba ,a venit domnu politist si lund o persoana din fata birtului dupa care ma chemat si pe mine zicadumi sami e-au permisul s-i buletinu sa dau o declaratie lam intrebat dece permisu lasa ca vorbim la sectie .ajungand in fata sectiei de politie lam intrebat dece nu oprim la sectie mea raspuns ca o vrut sami demonstreze de mult cine e el si ma dus sa mise recolteze probe am refuzat sa semnez de ore ce nu am condus de loc i-n acea zi acel om ce la loat de la birt la pus martore ca am
am fost
loat de la birt s-i dus sa dau probe biologic se pote asa ceva #-o