avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 829 soluții astăzi
Forum Activitate fanny000

Activitate fanny000

Bună ziua, am un PFI, deschis la sect 2 acum 5 ani, am avut niște datorii, acum. În decembrie mi sa pus proprire pe cont. Am trimis bani prin banca la contul trezoreriei sect 2,dar bani sau reîntors în banca ptr ca eu de 2 ani am domiciliu în jud Ilfov. Cei de la ANAF sect 2 spun ca nu poate sa mi ia bani, la Ilfov nu figurez cu datorii. Eu am contul blocat, banii blocați și nu pot plăți. Zice ca trebuie sa mute dosarul meu de la sect 2 la Ilfov. Dar DC în 2 ani de când eu nu mai am domiciliu în sect 2 nu au făcut asta? În situația asta nu știu ce sa fac.
Răspuns la discuția Ce pot face
Da este o idee minunata daca as avea si bani să mă lupt cu un spital ar fi bine.
Răspuns la discuția Ce pot face
Multumesc frumos, pacientul care m a agresat nu era internat era venit in spital doar ptr o injectie si din cate stiu pacienții psihiatrici nu au voie să vină asa in orice clinică sau spital doar la spitalele de profil.Acest pacient avea un diagnostic destul de grav
Răspuns la discuția Ce pot face
Dacă sa intamplat la locul de munca serviciul nu va răspunde în fața legii?
Răspuns la discuția Ce pot face
Se poate judeca cazul fără avocat?
Răspuns la discuția Ce pot face
Multumesc frumos
Răspuns la discuția Ce pot face
Eu lucrez intr un spital privat nu la un spital de boli mintale
Răspuns la discuția Ce pot face
A venit politia sunt si camere si probe
Răspuns la discuția Ce pot face
Adică nu va răspunde nimeni ptr această agresiune avand in vedere ca sa produs la locul de munca?

fanny000 a scris:

Da a venit politia sunt si camere si martori

Dapix a scris:

Aveți martori, certificat medico-legal, și filmări VIDEO`? Fără probe rămâneți numai cu vorbele.

Ați chemat Poliția atunci imediat`?

P.S.
Când comentați, apăsați pe tasta RĂSPUNDE, nu pe tasta CITEAZĂ.



Răspuns la discuția Ce pot face
Da a venit politia sunt si camere si martori

Dapix a scris:

Aveți martori, certificat medico-legal, și filmări VIDEO`? Fără probe rămâneți numai cu vorbele.

Ați chemat Poliția atunci imediat`?

P.S.
Când comentați, apăsați pe tasta RĂSPUNDE, nu pe tasta CITEAZĂ.