avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 811 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Codurile CAEN 2008
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Codurile CAEN 2008

:-/De la 01.01.2008 intra in vigoare noile coduri CAEN, publicate in MO in cursul anului 2007, fara explicatii ale activitatilor. Este doar o lista in care activitatile renumerotate nu corespund 1:1 cu vechile activitati. Stie cineva ce explicatii ale noilor activitati sunt valabile?
Cel mai recent răspuns: D-ANA , utilizator 19:22, 16 Decembrie 2007
~ Conținut șters la cerere ~
~ Conținut șters la cerere ~
Catre BODEALEX:
Raspunsul dumneavoastra nu ma lamureste prea tare. Ati putea fi mai explicit?
De la 01 ian 2007 aceasta problema va fi una generala, deci cred ca interesul este mare.
~ Conținut șters la cerere ~
Catre BODEALEX:
Multumesc pentru urari.
Nu am primit nici un e-mail . Totusi, va propun sa-mi respundeti pe forum, sau va este teama sa nu afirmati prostii?

Alte discuții în legătură

Act constitutiv actualizat blu_angel blu_angel buna ziua! va rog ajutati-ma in urmatoarea problema... firma la care lucrez a obtinut certificatul cu noul cod caen in urma cu mult timp....dar actul ... (vezi toată discuția)
Ajutor bryan bryan o nelamurire,ca chiar habar nu am de treaba cu coduri caen. am vazut ca la unele coduri Caen apare * care spune ca face parte din .Cineva ,m-a rugat sa -i ... (vezi toată discuția)
Modificare act constitutiv antispam antispam Buna ziua si bine v-am gasit. Am fost de curand la Registrul Comertului pentru a afla de ce am nevoie pentru a prelungi mandatul (expirat) al ... (vezi toată discuția)