Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Codurile CAEN 2008
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Codurile CAEN 2008

:-/De la 01.01.2008 intra in vigoare noile coduri CAEN, publicate in MO in cursul anului 2007, fara explicatii ale activitatilor. Este doar o lista in care activitatile renumerotate nu corespund 1:1 cu vechile activitati. Stie cineva ce explicatii ale noilor activitati sunt valabile?
~ Conținut șters la cerere ~
Catre BODEALEX:
Raspunsul dumneavoastra nu ma lamureste prea tare. Ati putea fi mai explicit?
De la 01 ian 2007 aceasta problema va fi una generala, deci cred ca interesul este mare.
~ Conținut șters la cerere ~
Catre BODEALEX:
Multumesc pentru urari.
Nu am primit nici un e-mail . Totusi, va propun sa-mi respundeti pe forum, sau va este teama sa nu afirmati prostii?