avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 450 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... interviu admitere baroul bucuresti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

interviu admitere baroul bucuresti

A fost cineva programat la interviu joi 28.10 ? Eu nu am primit nici un telefon de la barou.
Cel mai recent răspuns: viorell2004 , utilizator 23:17, 17 Martie 2011
veti fi sunat, nu va impacientati. la luat taxe si la organizarea de examene sunt impecabili !
Multumesc. Sunt convins.
vlad stefan a scris:

A fost cineva programat la interviu joi 28.10 ? Eu nu am primit nici un telefon de la barou.


O sa fie un interviu ?????
evadne24 a scris:

vlad stefan a scris:

A fost cineva programat la interviu joi 28.10 ? Eu nu am primit nici un telefon de la barou.


O sa fie un interviu ?????

Da, pentru cei care au 10 ani vechime in alte profesi juridice. Deja au fost doua serii de interviuri.
vlad stefan a scris:

evadne24 a scris:

vlad stefan a scris:

A fost cineva programat la interviu joi 28.10 ? Eu nu am primit nici un telefon de la barou.


O sa fie un interviu ?????

Da, pentru cei care au 10 ani vechime in alte profesi juridice. Deja au fost doua serii de interviuri.




Multumesc pentru raspuns... O seara frumoasa!

Alte discuții în legătură

Interviu admitere cu scutire Vlad si Minea Associates Vlad si Minea Associates Stie cineva cum a fost ieri la interviul pe legislatia profesiei de avocat sustinut de cei care au solicitat admiterea cu scutire de examen? Mi-ar fi de folos ... (vezi toată discuția)
Admiterea in barou a consilierului juridic care a promovat examenul de definitivare la colegiul consilierilor juridici AllynnaCatana AllynnaCatana Buna ziua. Am si eu 2 intrebari: 1) Sunt consilier juridic ce am absolvit examenul de definitivare la Colegiul Consilierilor Juridici si am o vechime de 2 ... (vezi toată discuția)
Primire examen definitivat Valentina Curosu Valentina Curosu IMi spune si mie cineva, ce imi trebuie pentru primire la examenul de definitivat, o simpla recomandare sau contractul propriu-zis cu avocatul la care m-am ... (vezi toată discuția)