Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... interviu admitere baroul bucuresti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

interviu admitere baroul bucuresti

A fost cineva programat la interviu joi 28.10 ? Eu nu am primit nici un telefon de la barou.
veti fi sunat, nu va impacientati. la luat taxe si la organizarea de examene sunt impecabili !
Multumesc. Sunt convins.
vlad stefan a scris:

A fost cineva programat la interviu joi 28.10 ? Eu nu am primit nici un telefon de la barou.

O sa fie un interviu ?????
evadne24 a scris:

vlad stefan a scris:

A fost cineva programat la interviu joi 28.10 ? Eu nu am primit nici un telefon de la barou.

O sa fie un interviu ?????

Da, pentru cei care au 10 ani vechime in alte profesi juridice. Deja au fost doua serii de interviuri.
vlad stefan a scris:

evadne24 a scris:

vlad stefan a scris:

A fost cineva programat la interviu joi 28.10 ? Eu nu am primit nici un telefon de la barou.

O sa fie un interviu ?????

Da, pentru cei care au 10 ani vechime in alte profesi juridice. Deja au fost doua serii de interviuri.

Multumesc pentru raspuns... O seara frumoasa!