Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani ! de Mos Nicolae
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani ! de Mos Nicolae

La multi Ani!

La multi ani,Doamnelor si Domnilor care poarta numele Sfint de Nicolae.
Sanatate,bucurii,prosperitate...

:vishenka: La multi Ani !
Tuturor doamnelor si domnilor care poarta acest prenume le doresc numai bine,impliniri,mult soare pe "aleia vietii"prosperitate, multa dragoste din partea celor dragi si sanatate ,alaturi de traditionalul
LA MULTI ANI !
Radu Gabrian, Mediator
Cele mai bune ganduri cu ocazia Sfantului Nicolae,impliniri si bucurii
La multi ani ,tuturor celor care poarta nume,prenume si derivate
Urari de bine si sanatate, fericire, si multa caldura sufleteasca. La multi ani tuturor
Tuturor celor care va sarbatoriti maine ziua numelui va doresc din tot sufletul un sincer si un calduros LA MULTI ANI, sa vi se implineasca toate dorintele. Un an mai bun, plin de realizari, impliniri, plin de dragoste si intelegere!

Sf Nicolae sa va ocrotesca si sa va dea sanatate!

Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
La multi ani!

La multi ani! tuturor celor care poarta acest nume.
Fie ca ziua de miine sa ne gaseasca pe toti sanatosi,cu mai putine probleme si mai multe bucurii.

La multi ani!.