Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Regulament cadru politie locala
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Regulament cadru politie locala

Buna seara!
Am inteles ca s-a publicat in monitorul oficial Regulamentul-cadru de organizare si functionare a politiei locale. Daca este adevarat si cada se poate, va rog sa mi-l trimiteti si mie sau sa-mi spuneti cum pot sa-l gasesc.
pe google ati incercat?
Cauta aici.
[ link extern ]

Vezi ca mai sunt adrese utile,in subsolul paginii.
Bafta.
Da, de o ora tot caut si nu am gasit nimic.
Va multumesc dl.gigelas, dar tot nu am gasit nimic. Ar trebui sa fie o Hotarare a Guvernului care aproba regulamentul cadru
Este ceva,dar nu asa actual. Poti sa te uiti aici:
www.avocatnet.ro/content/art... >

sau aici:
www.avocatnet.ro/content/art... >

[ link extern ] >

[ link extern ]

gigelas, utilizator