avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Regulament cadru politie locala
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Regulament cadru politie locala

Buna seara!
Am inteles ca s-a publicat in monitorul oficial Regulamentul-cadru de organizare si functionare a politiei locale. Daca este adevarat si cada se poate, va rog sa mi-l trimiteti si mie sau sa-mi spuneti cum pot sa-l gasesc.
Cel mai recent răspuns: FIV70 , utilizator 10:58, 30 Decembrie 2010
pe google ati incercat?
Cauta aici.
[ link extern ]

Vezi ca mai sunt adrese utile,in subsolul paginii.
Bafta.
Da, de o ora tot caut si nu am gasit nimic.
Va multumesc dl.gigelas, dar tot nu am gasit nimic. Ar trebui sa fie o Hotarare a Guvernului care aproba regulamentul cadru
Este ceva,dar nu asa actual. Poti sa te uiti aici:
www.avocatnet.ro/content/art... >

sau aici:
www.avocatnet.ro/content/art... >

[ link extern ] >

[ link extern ]

Ultima modificare: Miercuri, 8 Decembrie 2010
gigelas, utilizator

Alte discuții în legătură

A fost aprobat regulamentul-cadru privind organizarea si functionarea politiei locale? dan  constantinescu dan constantinescu va rooog. stie cineva , a fost aprobat regulamentul-cadru privind organizarea si functionarea politiei locale ? legea spune ca la 1 ianuarie 2011 se ... (vezi toată discuția)
Regulament ordine interioara adax adax Buna ziua, Va rog daca ma puteti ajuta cu un model Regulament Intern. Va multumesc (vezi toată discuția)
Contract colectiv de munca valcris valcris Buna ziua. Lucrez in sectorul privat, la o firma producatoare de mase plastice. In prezent, suntem 20 angajati. La cel de-al 21-lea angajat trebuie sa incheiem ... (vezi toată discuția)