Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 205
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 205

Ma poate ajuta cineva cu un link de unde pot descarca programul pentru declaratia 205, pentru veniturile din anul 2010? Eu gasesc numai pentru 2009. Va multumesc
Pe site-ul ANAF inca nu a aparut varianta pentru Declaratia 205 aferenta veniturilor pe anul 2010.
Multumesc.
Aveti aici pe site-ul ANAF toate formularele ,cu instructiuni de completare ,inclusiv programele actualizate.

[ link extern ]
Multumesc
Ma poate ajuta cineva cu un link de unde pot achizitiona un program pentru declaratia 205, pentru veniturile din anul 2011-mai exact dedicat colectorilor de deseuri(fier vechi, carton, plastic etc)?
Programul de la anaf suporta doar 15000 inregistrari.
Am uzit ca este un soft facut de curand pentru asa ceva care m-ar scuti de multe alte inregistrari caci se autocompleteaza declaratia 205.
Programul de la anaf suporta doar 15000 inregistrari si nici nu se autocompleteaza.
Clar l-ar achizitiona firma de colectare deseuri....nu eu.
Dar daca nu am ce sa il indrum sa cumpere.....
Va rog mult, daca stie cineva cum sa gasesc acel program.
Va multumesc