Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Site verificare legi abrogate. Repertoriu legislativ
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Site verificare legi abrogate. Repertoriu legislativ

Era un site in care verificai legislatia, arata daca este abrogata sau modificata legea respectiva. Ma poate ajuta cineva cu un linck?
Sunt mai multe site-uri de legislatie.
O sursa de incredere este www.cdep.ro.
uite link-ul de la Camera Deputatilor privind repertoriul legislativ
[ link extern ]
Era un site care iti permitea sa alegi o lege si facea referiri la ea daca este in vigoare, abrogata sau modifica.
Parca era de la camera deputatilor, dar aici nu gasesc facilitatea asta.
Exista pe fisa actului pe care il cauti urmatoarele detalii : identificare act,functia activa si functia pasiva . Aici gasesti toate detaliile cu privire la aspectele scrise de tine.
Multumesc mult, este siteul pe care il cautam.