Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... cesiune de creanta
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

cesiune de creanta

Am nevoie de un model de contract de cesiune de creanta. Ma poate ajuta cineva?

Multumesc!

Dati-mi un e-mail si va trimit....in cursul zilei
Vreau si eu un model. va rog frumos!!!!!!!!!!!!!
taran_ecaterina@yahoo.com
buna .As vrea si eu un model de contract de cesiune de creanta daca se poate va rog frumos.imi puteti trimite la email:petroguard@yahoo.com.Multumesc
Am si eu mare nevoie de un contract de cesiune creante. Va rog sa imi transmiteti, daca puteti, la adresa dri0300@yahoo.com.

In plus, as avea rugamintea sa-mi spuneti daca un astfel de contract trebuie autentificat la notar. Multumesc.
Nu este necesar. Daca doriti unul autentic, are valoare de titlu executoriu, vi-l intocmeste notarul si il si autentifica.