Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere magistratura 2011
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere magistratura 2011

Am auzit niste zvonuri ca ar fi posibila organizarea unui examen de admitere pentru cei cu vechime in luna mai.
Chiar pe un topic al acestui forum am citit, dar nu mai gasesc unde, ca d-na Pivniceru ar fi sustinut intr-o emisiune TV ca ar putea avea loc un examen in luna mai.
Ati auzit de asa ceva? Daca da, ati putea mentiona si sursele?
Rog rauvoitorii sa se abtina.
Multumesc!

Admitere magistratura octombrie-noiembrie 2011
Vineri, 11 Februarie 2011, 07:45

Du-te la pagina: 1 2 3 4 5 6 7

50 mesaje 4681 vizualizari
adita26
Joi, 24 Februarie 2011, 16:20
Vezi mesaj raduonea

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
salutare!
v-ati apucat de invatat, cu incertitudinea asta?
pe ordinea de zi din 3 martie nu e nimik de examenul...pardon concursul nostru ... deci stam si asteptam joia viitoare ... era sa uit de Martisor un gand bun din partea mea ... fie ca primavara aceasta sa ne implineasca toate dorintele .. cu dedicatie speciala pt cei alaturi de care am sperat in toamna, si langa care sper sa ma regasesc pe lista invingatorilor anul acesta ... :vishenka:
Carmen, servus! te-am cautat " dincolo" acum un minut...ma bucur sa te gasesc aici...hai ca ne mobilizam, si dupa aia se mobilizeaza si CSM-ul...
intr-un fel e bine ca nu e nimic inca...ne mai lasa timp, si sperante, si poate ca vor hotari ceva intelept...
multumim pentru urari! si succes pentru azi! azi e, nu?
:luck:
artax, utilizator
azi e, ma duc la coafor si dupa aia la rendez-vous :D ... merg cu speranta dar si cu rezerve pe care sunt sigura ca le intelegi ... cum merge studiul?