avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 661 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere magistratura 2011
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere magistratura 2011

Am auzit niste zvonuri ca ar fi posibila organizarea unui examen de admitere pentru cei cu vechime in luna mai.
Chiar pe un topic al acestui forum am citit, dar nu mai gasesc unde, ca d-na Pivniceru ar fi sustinut intr-o emisiune TV ca ar putea avea loc un examen in luna mai.
Ati auzit de asa ceva? Daca da, ati putea mentiona si sursele?
Rog rauvoitorii sa se abtina.
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: simonexbv , utilizator 10:24, 12 Aprilie 2011

Admitere magistratura octombrie-noiembrie 2011
Vineri, 11 Februarie 2011, 07:45

Du-te la pagina: 1 2 3 4 5 6 7

50 mesaje 4681 vizualizari
adita26
Joi, 24 Februarie 2011, 16:20
Vezi mesaj raduonea

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
salutare!
v-ati apucat de invatat, cu incertitudinea asta?
pe ordinea de zi din 3 martie nu e nimik de examenul...pardon concursul nostru ... deci stam si asteptam joia viitoare ... era sa uit de Martisor un gand bun din partea mea ... fie ca primavara aceasta sa ne implineasca toate dorintele .. cu dedicatie speciala pt cei alaturi de care am sperat in toamna, si langa care sper sa ma regasesc pe lista invingatorilor anul acesta ... :vishenka:
Carmen, servus! te-am cautat " dincolo" acum un minut...ma bucur sa te gasesc aici...hai ca ne mobilizam, si dupa aia se mobilizeaza si CSM-ul...
intr-un fel e bine ca nu e nimic inca...ne mai lasa timp, si sperante, si poate ca vor hotari ceva intelept...
multumim pentru urari! si succes pentru azi! azi e, nu?
:luck:
Ultima modificare: Marți, 1 Martie 2011
artax, utilizator
azi e, ma duc la coafor si dupa aia la rendez-vous :D ... merg cu speranta dar si cu rezerve pe care sunt sigura ca le intelegi ... cum merge studiul?

Alte discuții în legătură

Carti pentru admitere in inm alisun alisun Buna. As dori sa dau examenul din august pentru INM...2011 :sorry:. Imi puteti recomanda niste carti dupa care sa invat? si niste carti pentru grile? Am una ... (vezi toată discuția)
Buna seara. dupa ce carti invatati? Alina Gabriela Alina Gabriela Daca v-ati apucat de invat ptr. examenul di 2011,Da-ti mie un sfat in legatura cu cartile dupa care invatati.Mersi:D (vezi toată discuția)
Examen pentru avocat stagiar Dana Drambarean Dana Drambarean Buna ziua, Din ce carti imi recomandati sa invat pentru examenul de intrare in profesie ca si avocat stagiar? M-ar ajuta foarte mult niste autori si niste ... (vezi toată discuția)