Forum Discuţii diverse Discuţia la modă Lansez o provocare :Va rog sa indicati care ar fi ...
Discuție deschisă în Discuţia la modă

Lansez o provocare :Va rog sa indicati care ar fi rezultatul meciului Franta-Romania de maine

Lansez o provocare , indiferent de cunostintele sportive ale fiecaruia :
Va rog sa indicati rezultatul meciului Franta - Romania de maine.
Incep eu :

Romania - Franta 1-1

Multumesc.
Fr-1
ro-2
:tomato:
:clapping:
F. 2
R. 1
Romania - Franta 1 - 1
0 - 0

:tomato:
Romania- Franta 0-2