avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 716 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... grile examen unpir cu raspunsuri
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

grile examen unpir cu raspunsuri

examen unpir 2011. cine doreste grile cu raspunsuri pt examen unpir sa ma contacteze la adresa de e-mail: crisaberta@gmail.com
Ultima modificare: Marți, 13 Septembrie 2011
raluberta, utilizator
Cel mai recent răspuns: CristianTeo , utilizator 21:12, 14 Septembrie 2013
Vreau si eu raspunsurile, te rog ....ancasuba@yahoo.com.
Va rog sa-mi dati si mie raspunsurile la grilele din 2011 (examen unpir).
Adresa email adriana.chiritescu@yahoo.com.

Multumesc anticipat!

As vrea si eu raspunsurile la grilele din 2011 (UNPIR)
Adresa email m_mada2002@yahoo.com.

Multumesc.
Aveti cumva grilele pentru examenul din toamna, puteți sa mi le trimiteti si mie pe adresa: ionescuralucutza@yahoo.com. Multumesc frumos !
buna ziua,
am rugamintea sa-mi trimiteti grilele din 2011 cu raspunsuri (UNPIR)
negoita_decebal@yahoo.com
va multumesc

Alte discuții în legătură

Grile examen unpir Cosmin-Traian Maglas Cosmin-Traian Maglas Buna ziua, Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008? cosmin.maglas@gmail.com Merci, Cosmin (vezi toată discuția)
Grile examen unpir 2011 ovidiu patrascu ovidiu patrascu Buna ziua. Puteti sa ma ajutati cu grilele de raspunsuri pentru examenul UNPIR pe 2011? Sau macar daca aveti ceva din anii anteriori.Adresa mea de mail este; ... (vezi toată discuția)
Grile examen unpir 2014 mefistos mefistos Buna ziua, ma puteti ajuta cu grilele din anii 2011, 2012 pentru examentul organizat de UNPIR? Adresa mea de email este cerbu1303@gmail.com.Va multumesc (vezi toată discuția)