Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... grile examen unpir cu raspunsuri
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

grile examen unpir cu raspunsuri

examen unpir 2011. cine doreste grile cu raspunsuri pt examen unpir sa ma contacteze la adresa de e-mail: crisaberta@gmail.com
raluberta, utilizator
Vreau si eu raspunsurile, te rog ....ancasuba@yahoo.com.
Va rog sa-mi dati si mie raspunsurile la grilele din 2011 (examen unpir).
Adresa email adriana.chiritescu@yahoo.com.

Multumesc anticipat!

As vrea si eu raspunsurile la grilele din 2011 (UNPIR)
Adresa email m_mada2002@yahoo.com.

Multumesc.
Aveti cumva grilele pentru examenul din toamna, puteți sa mi le trimiteti si mie pe adresa: ionescuralucutza@yahoo.com. Multumesc frumos !
buna ziua,
am rugamintea sa-mi trimiteti grilele din 2011 cu raspunsuri (UNPIR)
negoita_decebal@yahoo.com
va multumesc