avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 798 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pot legaliza si investi o sentinta civila in acelasi ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pot legaliza si investi o sentinta civila in acelasi timp...?

Buna ziua ! Vreau sa stiu daca pot legaliza si investi in acelasi timp o sentinta civila...Ce taxe trebuiesc platite pentru asta ?

Alte discuții în legătură

Investire cu titlu definitiv al unei hotarari judecatoresti Constantin-Sinel MARIN Constantin-Sinel MARIN Buna ziua. Va rog sa aveti amabilitatea de a-mi spune si mie care sunt pasii de urmat pentru investirea unei hotarari judecatoresti (civil) cu titlu ... (vezi toată discuția)
Procedura hotarare judecatoreasca definitiva: legalizare sau investire cu formula executorie? mmmmela mmmmela Buna ziua, daca am o sentinta civila civila care nu a fost atacata cu recurs in termenul legal si vreau sa scot notarea procesului din cartea funciara, ce ... (vezi toată discuția)
Investire cu formula executorie. procedura DanyD DanyD Am de recuperat despagubiri civile acordate de catre o instanta penala intr-un dos. penal, in latura civila. Vreau sa investesc cu formula executorie. Ce ... (vezi toată discuția)