avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 764 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Acordare permis auto - probleme oftalmologice
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Acordare permis auto - probleme oftalmologice

Incerc sa obtin permisul auto dar ma impiedica examenul oftalmologic. Nu pot vedea cu ochiul drept. Stiu ca exista persoane cu aceeasi problema care detin permisul auto. cui trebuie sa ma adresez pentru a obtine avizul oftalmologic?

Alte discuții în legătură

Despre examenul medical(oftalmologic) pentru permisul auto cat b SilviuMihai SilviuMihai am o mare nelamurire in ceea ce priveste acordarea avizului oftalmologic pentru permisul auto. nu imi pot folosi ochiul drept(mu vad cu el), in schimb vad ... (vezi toată discuția)
Reinoire permis auto categoria b Doldor Tudorel Doldor Tudorel Buna ziua am suferit un accident la ochiul stang in 2011 si nu mai vad cu el,cu ochiul drept vad foarte bine. Intrebare pot sa reinoiesc permisul auto???? ... (vezi toată discuția)
Sfat - conducere autovehicul bigradu bigradu BUNA.AM PERMIS DE CONDUCERE DE 22 DE ANI FARA SA FI FOST IMPLICAT NICIODATA INTRUN EVENIMENT RUTIER.IN VARA AM FOST LOVIT LA UN OCHI FIIND NEVOIT SA IMI PUN ... (vezi toată discuția)