avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 176 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Inchiriere spatiu de locuit de la primarie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Inchiriere spatiu de locuit de la primarie

in anul 1997 am cumparat de la Primarie un spatiu de locuit cu suprafata de 27 mp(camera+ dependinte:bucatarie si camara, )Cladirea respectiva are si un etaj, deasemenea cu un spatiu asemanator - 29 mp,spatiu care si la ora aceasta este in proprietatea primariei.
Avand in vedere ca noi suntem 3 persoane,iar spatiul asa mic, ar exista vreo posibilitate de a primi noi spatiul de la etaj ?

Alte discuții în legătură

Schimb de spatii auxiliare in vederea unei constructii suplimentare. MV1 MV1 Desi am mai pus in discutie parti din subiectul care va urma, il voi mai pune o data in intregime in discutie si poate cineva va avea rabdare sa-l citeasca si ... (vezi toată discuția)
Extindere si modificare locuinta cherryblossom cherryblossom buna ziua! am urmatoarea problema: acum 3 ani am achizitionat o mansarda. Aceasta a fost la origine compusa din 3 camarute mici pe care fostul proprietar ... (vezi toată discuția)