Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Contract de achizitii publice
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Contract de achizitii publice

Ma poate ajuta cineva cu un model de contract de contract de achizitii publice conform noului cod civ?
Am doar un exemplu de modificare care ar trebui neaparat facuta in acest contract - referitor la pactul comisoriu de gradul patru - nu se specifica exact ce cauze pot duce la reziliere astfel cum prevede noul cod etc.
Multumesc.
MARTA SIMONA PETRE, Avocat