avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 624 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Vanzator fals de lucrari de licenta pe net
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Vanzator fals de lucrari de licenta pe net

avand chitanta .. am trimis 400 ron.. unde pot reclama pers caruia i..am trimis banii? are site cu LUCRARI LICENTA.. Siur pacaleste multi studenti ... TREBUIE OPRIT MODUL ASTA DE A FURA... DATI/MI UN SFAT..
Studentii se pacalesc singuri .
Remediul este simplu: studentii care cu adevarat merita diplomele isi fac singuri lucrarile, coordonati de un profesor.
Ultima modificare: Miercuri, 23 Mai 2012
Ana Cristina Margu Birou de mediator , Mediator
nikolleta a scris:

TREBUIE OPRIT MODUL ASTA DE A FURA...


La al cui mod va referiti ? De fapt, nu e furt, e inselaciune.. la fel si fapta studentului de a prezenta o lucrare care nu ii apartine.
Puteti depune plangere la politie
Merita 400lei pentru un astfel de experiment. Si acest mesaj poate opri "modul asta de a fura"
Ce-ar fi sa va faceti singuri licenta?!
Aceste persoane trebuie rasplatite pt "inselaciunea" savarsita nu pedepsite, poate asa va determina sa munciti singuri.
Daca vi se pare prea complicat sa elaborati o lucrare proprie nu mai urmati cursurile unei facultati.
Ultima modificare: Miercuri, 23 Mai 2012
ContSters178374, utilizator
concurs de fraude! =)))

Alte discuții în legătură

Inselaciune licenta Nataliaa29 Nataliaa29 Buna ziua, In primavara am dat comanda pentru o lucrare de licenta. Am conversatiile in care ii solicit respectivului ca lucrarea sa nu fie plagiata, ... (vezi toată discuția)
Retur bani licenta (fara factura) Sebastian11@ Sebastian11@ Buna ziua! Am achizitionat o licenta recent de la o firma care se ocupa de realizari proiecte de licenta/doctorat etc. Si sunt foarte dezamagit de ceea ce ... (vezi toată discuția)
Care sunt procedurile legale de urmat in caz de inselaciune? AdrianaO AdrianaO In urma cu 2 luni, impreuna cu alte 4 prietene am apelat la un individ pentru a ne realiza licentele pentru facultate. Banii (500 ron/persoana) i-a vrut ... (vezi toată discuția)