Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Vanzator fals de lucrari de licenta pe net
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Vanzator fals de lucrari de licenta pe net

avand chitanta .. am trimis 400 ron.. unde pot reclama pers caruia i..am trimis banii? are site cu LUCRARI LICENTA.. Siur pacaleste multi studenti ... TREBUIE OPRIT MODUL ASTA DE A FURA... DATI/MI UN SFAT..
Studentii se pacalesc singuri .
Remediul este simplu: studentii care cu adevarat merita diplomele isi fac singuri lucrarile, coordonati de un profesor.
Ana Cristina Margu Birou de mediator , Mediator
nikolleta a scris:

TREBUIE OPRIT MODUL ASTA DE A FURA...

La al cui mod va referiti ? De fapt, nu e furt, e inselaciune.. la fel si fapta studentului de a prezenta o lucrare care nu ii apartine.
Puteti depune plangere la politie
Merita 400lei pentru un astfel de experiment. Si acest mesaj poate opri "modul asta de a fura"
Ce-ar fi sa va faceti singuri licenta?!
Aceste persoane trebuie rasplatite pt "inselaciunea" savarsita nu pedepsite, poate asa va determina sa munciti singuri.
Daca vi se pare prea complicat sa elaborati o lucrare proprie nu mai urmati cursurile unei facultati.
ContSters178374, utilizator
concurs de fraude! =)))