Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract colaborare intre agentie imobiliara si agent ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract colaborare intre agentie imobiliara si agent imobiliar

Daca poate sa ma ajute cineva, as avea nevoie de un model de contract de colaborare intre agentie imobiliara si agent imobiliar (pfa).
Multumesc anticipat.

Am o agentie imobiliara si doresc sa fac colaborari cu agenti imobiliari, care au PFA si sa primeasca % din incasarea comisionului. Care este modalitatea legala de colaborare si daca puteti sa-mi trimiteti un model de contract de colaborare sau comision.
Va multumesc anticipat

Cornel Vasile, Consilier juridic