Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... caut avocat
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

caut avocat

Doresc sa angajez iun avocat din Resita. Sa aiba acces la toate instantele. Sa fie foarte bine pregatit in C.P.P. Atent la detalii de procedura penala (citare; recursuri; actiuni in anulare; schimbare incadrare; etc.). Astept mesaje private.....sau prin e-mail la resita60@yahoo.com -..propuneri.......adrese email........id mesenger.
Sunt asa "rari" "penalistii" in Resita? Sau nu intra pe net........
Probabil ca nu intra pe net:)
Uitati-va in pagina de consultanti:

www.avocatnet.ro/content/con...
Nu inteleg. Un cetatean oricare, un justitiabil sau cum se numeste cel ce are "probleme" cu justitia...........Daca are nevoie de un avocat, cum sa-l aleaga???
Stim toti ca nu toti sunt specialisti in orice domeniu......Cum pot sa imi gasesc un avocat caruia sa ii platesc o ora de consultanta si sa pot obtine niste raspunsuri "competente"? Raspundeti Doamnelor si Domnilor avocati, cum sa alegem??
ContSters83008, utilizator
?? #-o