Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii concurs aprilie 2009
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

concurs aprilie 2009

unde pot gasi si eu toate indiciile concursului din aprilie 2009?
In dreapta, jos sub documente utile.
pai da... da as putea afla si indicii din zilele trecute.... ca eu m-am inregistrat acu 2 zile pe site si nu am putut sa vad indiciile de pana acu..... daca le stie cineva....... eu nu stiu decat indiciul de azi 16 aprilie...
Pai se dau mai multe indicii?Eu cred ca ti se da un singur indiciu tie ca utilizator.Ma rog, pana postezi raspunsul.E bine sa-l postezi din prima
smart_demon a scris:

pai da... da as putea afla si indicii din zilele trecute.... ca eu m-am inregistrat acu 2 zile pe site si nu am putut sa vad indiciile de pana acu..... daca le stie cineva....... eu nu stiu decat indiciul de azi 16 aprilie...

Un demon inteligent ar intelege ca farmecul concursului este 1 iniciu/zi pentru cei care intra zilnic pe forum.Altfel ar fi defavorizati fidelii in concurenta cu cei noi.Au fost si vor mai fi concursuri.Va urez succes.Poate reusiti sa ghiciti cuvantul si cu indiciile care au mai ramas.
voi incerca... cu 3 indicii :( din 20