Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Unitati afiliate - sponsorizare deductibila
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Unitati afiliate - sponsorizare deductibila

Poate primi o fundatie o sponsorizare (care sa fie deductibila) din partea unei companii al carei administrator este ruda cu presedintele fundatiei sau se considera ca sunt unitati afiliate?
AndaBrailean, utilizator